VIII Puchar za nami

VIII Puchar Przyjaciół Białej Przemszy przeszedł do historii. Dziękujemy sponsorom zawodów, uczestnikom i wszystkim zaangażowanym w organizację.

Zawody wędkarskie – VIII Puchar PBP

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich wędkujących Miłośników Białej Przemszy na zawody wędkarskie. Już po raz ósmy spotykamy się w Sławkowie by wspólnie spędzić miło czas nad naszą rzeką.

Po zawodach – VII Puchar Przyjaciół Białej Przemszy

12 czerwca 2016 r. już po raz siódmy odbyło się towarzyskie spotkanie miłośników wędkarstwa muchowego i spiningowego zwane przez organizatorów Pucharem Przyjaciół Białej Przemszy. Tym razem impreza odbyła się w iście kameralnym gronie – na starcie stawiło się nieco ponad 30 uczestników.

VI Puchar Przyjaciół Białej Przemszy za nami.

VI Puchar Przyjaciół Białej Przemszy przeszedł do historii. Choć pogoda nie rozpieszczała i straszyła pogorszeniem wiele razy w ciągu dnia, […]

V Puchar Przyjaciół Białej Przemszy – TAK BYŁO!

W niedzielę 25 maja 2014 już po raz piąty do Sławkowa przybyła pokaźna grupa przyjaciół Białej Przemszy, żeby wziąć udział w święcie rzeki, jakim są zawody organizowane przez nasze stowarzyszenie. Impreza, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę gości, z coraz odleglejszych miejsc Polski i nie tylko, w tym roku była pod wieloma względami wyjątkowa.

IV Puchar Przyjaciół Białej Przemszy – wyniki

IV Puchar Przyjaciół Białej Przemszy – wyniki

Relacja z zawodów – III Puchar Przyjaciół Białej Przemszy

Relacja z zawodów – III Puchar Przyjaciół Białej Przemszy

II Puchar Przyjaciół Białej Przemszy – relacja

1 maja o godzinie 7:00 na boisku MKS Sławków zebrali się zawodnicy, którzy zapragnęli zmierzyć się z Białą Przemszą i jej pstrągami w walce o II Puchar Przyjaciół Białej Przemszy.

I Puchar Przyjaciół Białej Przemszy

20 czerwca z samego rana na miejscu zbiórki Pierwszego Pucharu Przyjaciół Białej Przemszy w Sławkowie zgromadziło się 16 zawodników.