Dziękujemy za zdjęcia!

W aplikacji Twoje Ryby dostaliśmy niespodziewanie wiele zgłoszeń połowów i ryb. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy pomogli w ten sposób zebrać nam bardzo interesujące dane na temat występowania ryb w rzece, ich wielkości, składu gatunkowego poszczególnych odcinków. Dziękujemy również za to że chcieliście podzielić się informacjami na temat stanu wody ale także że wysłaliście tyle zdjęć, zarówno ryb jak i samej rzeki.

Chociaż podsumowanie wyników połowów pojawi się na naszej stronie wkrótce to już teraz warto napisać że w naszej aplikacji zarejestrowało się i aktywnie zgłaszało swoje połowy 40 osób. Spośród tego grona 23 osoby zapisały w aplikacji conajmniej jedno zdjęcie. I właśnie spośród tych osób, 18 września w Sławkowie, wylosowaliśmy trzech zwycięzców. Jako że zapisy w aplikacji były w formie anonimowej (nie znamy imion i nazwisk zwycięzców), losowanie odbyło się po adresach email. I na trzy wygrane e-maile wysłaliśmy prośbę o podanie adresu na który możemy przesłać nagrody. Tak jak pisaliśmy w regulaminie konkursowym na odpowiedź czekamy 30 dni. Jeśli do tego czasu nie dostaniemy informacji o adresie na który ma zostać przesłana nagroda wtedy wylosujemy kolejną osobę.

 A nagrodami są trzy zestawy trzech pamiątkowych woblerów z logiem SPBP.

 

Oczywiście ze względów na ochronę danych osobowych nie możemy napisać jakie to adresy mailowe zostały wylosowane, ale możemy pokazać zdjęcia od wylosowanych osób. Jeżeli zdjęcie poniżej jest Twoje – sprawdź swojego maila 🙂

Udostępnij