grodzenie, kolektory, śmieci - Inwentaryzacja

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
mat

O:grodzenie, kolektory, śmieci - Inwentaryzacja

Postautor: mat » 15 paź 2013, 17:18

[b]Robert napisał:[/b]
[quote]Róbcie jak uważacie, jak tak zostanie to niedługo każdy zagrodzi do brzegu i będziemy mieli rzekę furtek. Rozumiem, że ten akurat pan jest w porządku, ale co zrobicie jak trafi się gorszy ? Każecie mu zwinąć zabawki a tamtemu dalej pozwolicie bezprawnie zagradzać brzeg ?[/quote]

Biała Przemsza nie należy do SPBP,wydaje mi się,że w tej kwestii możemy niewiele więcej niż ty sam Robercie.Stowarzyszenie nie możemy komuś czegoś nakazać,a tym bardziej dawać na coś pozwolenia. Zrobiliśmy kiedyś inwentaryzacje tego typu miejsc na górnej B.P,wszystkie zebrane dane,zdęjecia,namiary GPS zostały przekazane odpowiednim władzom i na razie sprawa stoi w miejscu(już ze 2lata).

W tym miejscu o którym piszesz są jeszcze jakieś bramki przez które można przejść,ja znam dwa miejsca nad B.P w okolicy Okradzionowa,których pokonać już się nie da.Pierwsze zaraz na początku Okradzionowa,a drugie w okolicy Kuźniczki.Niestety dwa razy musiałem przez nie skończyć wędkowanie:evil:

[img size=521]http://bialaprzemsza.pl/luk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/Okradzion_w.JPG[/img]

k.massa

Postautor: k.massa » 15 paź 2013, 19:06

[b]Robert napisał:[/b]
Na tym kończę, wyraźnie wdepnąłem w lokalne układy, ?[/quote]

:woohoo: :P :) ;) :)

Cześć Robert nie znam Cię ale odniosłem wrażenie że czytam Antoniego Maciarewicza . Skąd w nas ludziach pewnego pokroju tyle nienawiści, nigdy tego nie zrozumiem .

Zapewniam Cię że nic takiego nie ma miejsca poza rozsądkiem.
Chyba nie doczytałeś że gościu oświadczył, że jeżeli nie zaakceptujemy tego co zrobił przerobi to .

pozdrawiam Ciebie i życzę trochę dystansu do życia , zwłaszcza odpoczynku po pracy bo tam różnie bywa też mam tam za swoje .

krzychu

Awatar użytkownika
emem

Postautor: emem » 15 paź 2013, 19:34

Robert i Krzysiu - proponuję wrócić do sedna dyskusji bez nie sprzyjających klimatowi tego forum prowokacji i personalnych komentarzy.

Układów lokalnych nie ma, Antoni zajmuje się czymś innym więc na ten temat proponuję nie zbaczać :)

Wracamy zatem do kontynuowania wątku - bo cel tego tematu jest chyba inny niż porady jak żyć itp.

mrówka

Postautor: mrówka » 16 paź 2013, 9:57

Robercie jak jesteś nerwowy to proponuje nerwomix lub nerwosol.
I nie strasz nas tu lepiej wpierdolem...

k.massa

Postautor: k.massa » 27 paź 2013, 17:16

Z pewną nieśmiałością kontynuuję ten wątek w obawie co by mi sie krzywda nad wodą nie stała :dry: ale temat był nie dokończony więc go kończę. Fotografie groźnych psów z furtek zniknęły a w ich miejscu pojawiło się jasne powiadomienie

pozdrawiam trzeźwo myślących towarzyszy

[img size=507]http://bialaprzemsza.pl/luk/components/com_joomlaboard/uploaded/images/furtka.jpg[/img]

P.S.

sam wprawdzie ale dziś przed wieczorem patrolowałem okradzionowski odcinek NK miejsca w których przestępcy z górki nam kłusują ,,,,dziś tego nie robili było czysto

km

Edytowany przez: k.massa, w: 2013/10/27 18:22

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 27 paź 2013, 20:40

Dziękuję Krzychu za tę informację. fajnie, że Ci się chciało.
Pozdrówa!
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 28 paź 2014, 14:10

Odświeżam wątek, bo Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej podesłał mi taki oto link:

http://ngo.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/20141027/391/na_tropie_dzikich_wysypisk_smieci.html

Nasze inwentaryzacje wg mnie spełniają kryteria konkursu, które wręcz są uszyte pod nas na miarę. Jedyny "szkopuł" w tym, że termin jest krótki - do 10 listopada.

Dlatego - ręka do góry, kto może do tego czasu wyjść nad rzekę z aparatem i mapą. Obszar, którego dotyczy konkurs to Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, powiat będziński i Mysłowice.
Osoby, które chcą pomóc w przygotowaniu inwentaryzacji - zgłoszenia konkursowego, prosze o kontakt bezpośrednio ze mną:
664169673
pitfish@poczta.fm

Uzgodnimy szczegóły kto, gdzie i kiedy. Ja zbiorę wszystkie dane i przygotuję wniosek.

Wróć do „Ogólnodostępne”