Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
michalm

Nowe członki - przywitalnia

Postautor: michalm » 20 mar 2007, 21:25

Proponuję wątek w którym możemy rekomendować osoby, które chcą do nas przystać, lub chcemy zaprosić.
Proponuję \"dopuścić\" M. Hassę, który deklarował zaangażowanie w nasze przedsięwzięcia i jest zafascynowany dorzeczem naszej rzeki.

[quote]
Pomimo że Klubu już nie ma to wątek aktualny - zapraszamy nowych członków forum do przedstawiania się w tym poście
drazewski 29.10.2009
[/quote]

Edytowany przez: drazewski, w: 2009/10/29 08:18

Awatar użytkownika
drazewski

O:Nowe członki

Postautor: drazewski » 21 mar 2007, 15:23

Można taki wątek założyć. Jestem za.
W wątku tym proponuję niejako przedstawiać propozycję ale i właściwie je argumentować.
A poniżej odbywałaby się dyskusja.
A skoro już 3 osoby z naszego klubu są za zaproszeniem Mikołaja więc właśnie wysyłam mu maila z aktywacją.

Ale jest też druga sprawa - kilka osób z naszej starej listy mailingowej jeszcze się nie zalogowało na stronkę, może ktoś ma z tymi osobami kontakt i coś wie na ich temat, może nie są zainteresowane uczestnictwem w klubie. Są to:
Wojciech Soska
Piotr Maj
Łukasz Ociepka
Orestess

Czy ktoś coś o nich wie?

Edytowany przez: drazewski, w: 2007/03/21 16:30

michalm

Postautor: michalm » 21 mar 2007, 15:53

[b]drazewski napisał:[/b]
[quote]

Ale jest też druga sprawa - kilka osób z naszej starej listy mailingowej jeszcze się nie zalogowało na stronkę, może ktoś ma z tymi osobami kontakt i coś wie na ich temat, może nie są zainteresowane uczestnictwem w klubie. Są to:
Wojciech Soska
Piotr Maj
Łukasz Ociepka
Orestess

Czy ktoś coś o nich wie?<br><br>Edytowany przez: drazewski, w: 2007/03/21 16:30[/quote]
Piotrek Maj odbywa zaszczytną służbę w szeregach..
Więc przez jakiś czas będzie z nami duchem.
Łukasz (zarybiał), ale czemu się nie odzywa nie wiem wyślę maila. Co z pozostałymi nie wiem.

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 21 mar 2007, 16:02

Wojtek Soska - spoko niech se wisi... rybów nie wyłowi bo nie łowi :D
Orestess - Kszysiek massa Massalski może coś będzie wiedział

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 22 mar 2007, 7:40

Orestess jest mi bliski, choć sam może nie wie jak bardzo... Nie znam go osobiście, ale mam na niego haka, więc się nim zajmę;) :evil:

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 12 kwie 2007, 13:52

[b]czarek napisał:[/b]
[quote]Chciałbym by nasze grono nie składało się wyłącznie z wędkarzy. Mam zamiar zaproponować uczestnictwo w naszym klubie dwóm osobom.
Pierwszą z nich jest Andrzej Tyc, pracownik Uniwersytety Śląskiego.
Pomógł nam uratować Pilicę i Krzynię. Prowadzi badania w dolinie BP.
Drugą jest Dorota Serwecińska pracownik Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego Górnego Śląska. Wojowniczka o &#8222;krzywe rzeki&#8221;. Pomogła w wielu sprawach związanych z ochroną wód.
Jeżeli się zgodzicie pogadam z nimi i namówię na wspólne działanie.[/quote]

moim zdaniem zdecydowanie TAK

Wróć do „Ogólnodostępne”