Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
k.massa

O:Nowe członki

Postautor: k.massa » 12 kwie 2007, 15:26

Hej

tak se czytam wasze literki i myślę że to fajne co proponuje Cezar bo to ludzie zapewne wpływowi i mogący nam pomóc (niestety nie jestem człowiekiem bezinteresownym i nie wierzę w istnienie takich ludzi)

Nie wciągajmy teściowych, szwagrów, kolegów z pod budki z piwem :) których zachowanie możemy z góry przewidzieć ......czyli wiemy że nic pożytku z nich nie będzie. Sztuczne przedłużanie listy nazwisk nic nam nie pomoże.

A... osobiście mam taki postulat do Łukasza i myślę że reszta się ze mną zgodzi.

Dodając nowe nazwiska do listy członków nie piszmy ich na czele listy (co się zdaża) gdyż tacy wielcy członkowie jak Grzegorz P. np spadają na koniec a przecież to nie sprawiedliwe. Zresztą dla mnie taka lista niechaj by była odzwierciedleniem stażu że nie wspomne już o zaangażowaniu ludzi w pracę na rzecz ..

Proponuję więc w ten sposób rozszerzać nasz związek

pozdrawiam KM

k.massa

Postautor: k.massa » 12 kwie 2007, 15:52

Cześć

Źle mnie zrozumiałeś Czarek cieszę się że wprowadzasz takich ludzi gdyż raz jeszcze powtarzam że mogą wnieść wiele do naszej sprawy w przeciwieństwie do jak się wyraziłem teściowej, szwagra i kolegi od piwka.
Niestety tak to już jest w życiu że każdy z nas inaczej interpretuje drugiego człowieka....nie zrozumieliśmy się stąd słowa krytyki z pod Twoich palców

Pozdrawiam
KM

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 12 kwie 2007, 16:00

Ja osobiście też jestem za. Uważam że to nie jest jakieś kurcze zamknięte grono tylko dla wędkarzy. Nie, na pewno. Pogadaj Czarek z nimi i jeżeli nie mają nic przeciwko to wyślij mi na maila ich adresy e-mail i tyle.
Druga sprawa: lista członków jest [u]alfabetyczna[/u] bo uważam że jakaś hierarchia jest zbędna. Kto by zresztą miał decydować kto będzie pierwszy, kto drugi a kto ostatni. Ja nie chcę. I uważam że tak powinno zostać.
Następna rzecz, z osób, które są w klubie jeszcze kilka pewnie w ogóle o tym nie wie :laugh: (W.Soska, P.Maj, Orestess) bo ani razu sie nie zalogowali.
Kilka osób już w ogóle się nie odzywa i po jednym zalogowaniu nie wchodzą więcej. Oczywiście ja nie twierdze że jak ktoś nie wchodzi na naszą stronkę to już nie chce nam pomagać, już nie jest zainteresowany problemami BP. Ale to może też o czymś świadczyć.

A tak to naszą stronę bez przerwy odwiedza 10-11 klubowiczów, bardzo regularnie. I myślę że to już całkiem poważne grono.
pozdrawiam

Edytowany przez: drazewski, w: 2007/04/12 18:01

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 13 kwie 2007, 11:52

Majowy, czyli Piotrek Maj, obecnie jest lekko niedysponowany, ponieważ oblekł sie w mundur i szczela na jakimś poligonie pod Zieloną Górą;) Jak wróci, na pewno mocno \"powiększy\" aktywny skład klubu.:woohoo: :whistle:
Z Orestesem spróbuję pogadać w weekend...

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 16 kwie 2007, 18:42

Witamy nowych członków Klubu:
Andrzeja Tyca i Dorotę Serwecińską.

Wróć do „Ogólnodostępne”