Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
drazewski

O:Nowe członki

Postautor: drazewski » 10 sty 2008, 21:15

Pozwoliłem sobie zaprosić nowego kolegę do naszego Klubu: Pawła Półkoszka. Z tego co wiem to kolega interesuje się między innymi górną Białą Przemszą i jej dopływem Tarnówką. Mając nadzieję że Paweł skorzysta z mojego zaproszenia już teraz witam go na forum.

Druga sprawa - wysłałem do kolegi Sebastiana maila z nowym hasłem do konta ale z tego co widzę to dalej się nie loguje. Możecie się dowiedzieć czy dostał to hasło? Bo jak nie to wysyłam drugie.

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 15 sty 2008, 18:56

I jeszcze jeden nowy kolega w naszym gronie - Tomek Nowak. Miłośnik Pogorii i jednocześnie admin strony [url]http://www.pogoria4.pl[/url]

Edytowany przez: drazewski, w: 2008/01/15 19:57

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 16 sty 2008, 16:35

cześć ! witam i pozdrawiam !
Pozdrawiam Krzysiek

pawel

Postautor: pawel » 20 sty 2008, 10:33

Witam wszystkich kolegów!
czytając o waszej działalności jestem pod wrażeniem. Z mojej strony, pełne poparcie dla wszystkich działań dotyczących poprawy jakości i ochrony BP. (jeśli nie my to kto?:) ) jestem zapracowany dosyć ale w wolnych chwilach postaram się napisać artykuł o górnej BP. (do Klucz) . jako ciekawostkę mogę dodać że na Tarnówce w cieślinie przed młynem( obecnie teren ten wykupiony i ogrodzony) około 15 lat temu widziałem stado minogów. Pozdrawiam serdeczenie!

Wróć do „Ogólnodostępne”