Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
pitfish

O:Nowe członki

Postautor: pitfish » 23 sty 2008, 9:57

Chłopaki, załóżcie nowy wątek. Tutaj przybijamy piąteczki z nowymi kolegami ;)

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 10 lut 2008, 9:41

Witam kilku nowych kolegów na forum. Ostatnio dołączyli do nas Franciszek Kośmiński i Marcin Grzyb. Koledzy przedstawcie się, napiszcie coś o sobie. Pozdrawiam.

PS. Z powodu kompletnego braku aktywności na forum oraz w Klubie, a także z powodu nie podania nazwiska, z kilkoma kolegami postanowiłem się pożegnać.

Awatar użytkownika
marcin

Postautor: marcin » 11 lut 2008, 16:42

Witam, dziękuje za przyłączenie mnie do grona przyjaciół Białej Przemszy. Łowię od wielu lat na spinning głównie pstrągi, a z wykształcenia jestem geografem. Bardzo mnie martwi los i przyszłość rzeki szczególnie jeśli chodzi o jej czystoć i rybostan, dla tego chcialem się do was przyłączyć. Z roku na rok widać rosnącą presję na Białej Przemszy ale w tą niedzielę się przeraziłem, nigdy aż tylu ludzi nie widziałem, gorzej niż na Czarnej Przemszy :(

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 11 lut 2008, 17:47

witam serdecznie i pozdrawiam !
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 11 lut 2008, 21:25

[b]marcin napisał:[/b]
[quote]Witam, dziękuje za przyłączenie mnie do grona przyjaciół Białej Przemszy.[/quote]
Również Witam :)

[quote]Z roku na rok widać rosnącą presję na Białej Przemszy ale w tą niedzielę się przeraziłem, nigdy aż tylu ludzi nie widziałem, gorzej niż na Czarnej Przemszy :([/quote]

Niestety masz rację:( Na CP byliśmy z przyjaciółmi 3go lutego i było pusto - cała stonka przelazła na Białą Przemszę. :angry:

Wróć do „Ogólnodostępne”