Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

O:Nowe członki

Postautor: jaro » 04 mar 2008, 17:15

witaj!!
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 23 cze 2008, 15:30

Witam nowego kolegę klubowicza: Łukasz Gieraka.

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 23 cze 2008, 17:15

[url]http://bialaprzemsza.pl/luk/index.php?option=com_content&task=view&id=90&Itemid=125[/url]

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 23 cze 2008, 19:06

No tak, to prawda. W ogóle taki spokój zapanował, pozapadali wszyscy w letni letarg. Ale to minie. Tak jakoś koło 1 września jak znam życie :)

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 16 sie 2008, 8:44

Witam nowych klubowiczów: Przemysława Laskę i Krzysztofa Sadowskiego.

lordi

Postautor: lordi » 19 sie 2008, 21:11

Cześć

Nazywam się Przemek Laska (no nazwisko to mam z górnej półki ;) ,całe życie mieszkam w Chorzowie.Wiek 22 lata ,od kilku (chyba 5) lat łowię wyłącznie na spina ,a teraz zaczynam przygodę z muchóweczką.Tak jak mam w podpisie - najważniejsze są dla mnie rzeki.
Od zupełnie małych,\"nie wędkarskich\" strumyków po spore rzeczki.
Interesuje mnie nie tylko łowienie ,ale też praca dla rzek.Nad swoją tajną (2-3m szerokości siurkiem) budowałem zwaliska,usuwałem starą regulację,znosiłem kamienie do koryta ,nad nieco większą rzeczką udało mi się też udrożnić połączenie rzeki z starorzeczem (super ważne miejsce ,jako zimowisko i tarlisko),z czego jestem bardzo dumny bo dało to wymierny efekt,choć kosztowało spoooro energii :)
Jestem miłośnikiem rzek i przyrody,to jest moje wielkie hobby.Nie zabieram złowionych rybek,zawsze staram się uwalniać ,tak ,żeby każda złowiona przeżyła ,ale nie jestem też ortodoksyjnym \"nokillowcem\".Potrafię się dogadać z ludźmi ,którzy zabierają rybki,oczywiście jeśli robią to z głową.
Wędkarskich sukcesów to ja raczej nie mam - największy złowiony kropek miał 48cm(w tamtym roku) ,a w tym ok44-45.
Przyznam się ,że BP nie znam w ogóle.Widziałem ją tylko raz ,jadąc pociągiem nad Sztołę do Bukowna.Było to gdzieś poniżej Sławkowa,wyglądała super!(choć powiem szczerze ,że nie pasuje mi ten kolor ;)

Zalogowałem się po namowie kolegi ,który też jest użytkownikiem tego forum.Wcześniej tylko wpadałem poczytać teksty(które są naprawdę konkretne i ciekawe) i pooglądać galerię.Bardzo chętnie pomogę przy jakichkolwiek pracach ,typu tarliska,inkubatory itd.!

pozdrawiam serdecznie

Wróć do „Ogólnodostępne”