Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

O:Nowe członki

Postautor: grzegorz pientek pietka » 20 sie 2008, 13:55

piątka od pientka dla nowych kolegów!

lordi zastanawiałem się kiedy w końcu się do nas zawitasz... nareszcie

pozdrawiam

Edytowany przez: Grzegorz pientek Piętka, w: 2008/08/20 15:56

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 21 sie 2008, 19:42

pozdrówka
witajcie !
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 12 lut 2009, 18:37

Pragne powitac nowego czlonka Klubu - Wojtka Zurawskiego (brak polskich liter, przepraszam). Wojtek solidnie dziala nad Sztola, moze sie nam pochwali ;)

wojtek

Postautor: wojtek » 12 lut 2009, 19:05

Witajcie!

Solidnie to przesada. Ileż może jeden człowiek? Wywiosłem jednak troszkę plaskiku ze sztoły - gdybym wiedział czy i gdzie to skupują to bym pewnie lepszym autem jeżdził :)
Prawda jest taka: kocham Sztołę, bo to rzeka, która mnie \"wychowała\"... tutaj ja samouk w 1997r. złowiłem pierwszego pstrąga na muchę i tutaj pozostaje moje serducho...
Boli chyba wszystkich widok tych stert butelek i karnistrów który często tamuje się przy brzegach i w tak charakterystycznych miejscach jak troszkę powyżej mostu na Borowskiej... w 2007 roku wyczysciłem to miejsce kompletnie za pomocą karpiowego podbieraka i podrywki :) w 2008 r. spontan - zebrałem może z połowę tego co siętam zgromadziło - ale to i tak dużo... Wysiłki jednostki są jednak niczym w porównaniu z tym, co Wy Panowie robicie dlatego chętnie zasilę Wasze szeregi - jesli oczywiście chcieć będziecie... Mam pewne plany dot. zapoczątkowania solidnej koloni kiełża zdrojowego na tarlisku u góry... może kiedyś się uda? Sam próbowałem ,ale to nie to co w grupie... Może wtedy Sztoła nie byłaby taka jałowa i przyrost masy u pstrążków byłby większy?

Chętnie podyskutują i posłucham rad, sam może też będę mógł coś poradzić...
Viva La Revolution!:)

zdrówka!
wojtek

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 13 lut 2009, 21:41

cześć i witaj !
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 09 mar 2009, 20:08

Chciałem przywitać nowego Klubowicza - Krzysztofa Filochę. Krzysztof jest członkiem
TPRIiG oraz TMRR więc myślę że przyda się jego doświadczenie wśród nas.

Wróć do „Ogólnodostępne”