Nowe członki - przywitalnia

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
drazewski

O:Nowe członki

Postautor: drazewski » 21 cze 2007, 17:31

Te nowe członki tak niechętnie na razie się odzywają.
No trudno.:(
Ale powitajmy mimo wszystko nowego członka Klubu: Grzegorza Woźniaka. Grzegorz jest szczerze zainteresowany problemami Białej Przemszy i jak mi napisał w mailu także Centurii. Powitajmy także Grzegorza w naszym gronie.
Grzegorz napisz coś o sobie jak możesz.

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 22 cze 2007, 13:14

witam
bardzo proszę o wpisanie na listę mojego kolegi po kiju . Nauczyłem go wędkować i co najważniejsze nie jest mu obojętny los naszej rzeki . Nazywa się Guzik Robert mieszka w Ząbkowicach i chce brać udział czynnie w naszych działaniach , aby było lepiej .
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 23 cze 2007, 19:59

Witam, witam wszystkich. Cieszę się, że nas przybywa. Myślę już o jakim ś zlocie, zawodach towarzyskich w celach integracyjnych :-)

Póki co mało czasu mam, ale pod koniec sezonu kropkowego, i potem na działania z tarliskami już powinienem mieć więcej swobody... Więc może wtedy face to face się spotkamy? B) ;)

pzdr

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 24 cze 2007, 12:16

Łooo.:woohoo: Grzegorz jak widzę pomysłów Ci nie brakuje. No i dobrze. Potrzeba tu takich ludzi bo coś zauważyłem, że reszta to tylko by teraz łowiła wielkie pstrągi :laugh: . Oczywiście żartuję.
Pomysły ciekawe. Przede wszystkim to na temat spotkania. Co raz większe grono klubowiczów mamy. Jest nas już grubo ponad 20 osób. Przez forum jednak ciężko się nawzajem zmotywować. Kiepsko się też znamy, należałoby się poznać lepiej.
Moim skromnym zdaniem należałoby wrócić do tematu stowrzyszenia. 15 niezbędnych osób już by na pewno było.
Co do Klubu - to jest zupełnie nieoficjalne. Sam Klub powstał wraz z powstaniem strony i jest ściśle z nią powiązany. Choć tak na prawdę to wspólnie działamy już pewnie ze dwa lata ale jako pojedyńcze osoby. Dlatego uważam, że na ten moment aż taka promocja Klubu nie jest konieczna. Może dopiero, gdy utworzymy coś bardziej konkretnego, jakieś ciało...
Myślę, że promowania poprzez koła czy sklepy mogłoby być trochę źle zrozumiane, np. jako próba reklamy łowiska, a o to chodzi nam chyba najmniej.
Klub, czy w przyszłości Stowrzyszenie, najlepiej jest promować w trakcie, przed lub po, różnych akcjach, np. budowy tarlisk. Dużych tarlisk, na które wciąż czekają nasze pstrągi.
no ale właściwie to nie jest post na takie poważne rozmowy. mieliśmy tu witać nowych członków.:whistle:
[b]Krzysiek - mogę kolegę Roberta Guzika dopisać do członków Klubu ale jeżeli chciałby skorzystać ze stronki czy z forum to potrzebuję jego e-mail.[/b]

Awatar użytkownika
drazewski

Postautor: drazewski » 24 cze 2007, 12:23

No i mamy 30 członków Klubu :woohoo:
Jako 30 dołączył do nas Guzik Robert.
Witamy.

Wróć do „Ogólnodostępne”