Sprzątanie II odcinka no kill

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Sprzątanie II odcinka no kill

Postautor: jaro » 08 mar 2015, 20:57

Tyle śmieci pojawiło się na odcinku Przemszy Golczowice-Klucze.
I tak sobie myślę,że można by było wykonać sprzątanie pod patronatem Gminy Klucze?
Przy okazji można zaprosić do sprzątania Koła Bolesław, Olkusz, Wolbrom. Wysłać oficjalne pisma do prezesów kół. Poprosić o odpowiedź ilu chętnych by się stawiło do pomocy?
Jak myślicie warto podjąć taką próbę?
Pozdrawiam Krzysiek

wojtek

Re: Sprzątanie II odcinka no kill

Postautor: wojtek » 08 mar 2015, 21:59

Tyle smieci...
Az sie cisnie na jeyzk wspolpraca...

niestety musialem pisac po niemiecku bo strona spbp nie uwyglenie pisowni polskiej................................................................

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 09 mar 2015, 6:35

wojtek pisze:Tyle smieci...
Az sie cisnie na jeyzk wspolpraca...

niestety musialem pisac po niemiecku bo strona spbp nie uwyglenie pisowni polskiej................................................................

Wiesz co Popisz sobie sam do siebie. Przeczytaj to i się Zastanów, co Napisałeś. Zniechęcasz ludzi do działań. Nie pomagasz SPBP, tylko Działasz Na szkodę. Kolejny raz udowdnimy że się da. A Ty wyciągniesz swoje wnioski i pewnie znów Kogoś obrazisz, tak jak to miało miejsce wielokrotnie. Przypomnij sobie jak Kasowałeś obraźliwe posty....

Miłego dnia
Pozdrawiam Krzysiek

Awatar użytkownika
bronek

Postautor: bronek » 09 mar 2015, 7:57

....ee tam nikogo nie zniecheca.

Kiedy akcja sprzatania? Przyjezdzam na Wielkanoc. 12 kwietnia znowu znikam. Jesli cos bedzie w tym czasie to sie pojawie.
Pzdr.
Bronek

wojtek

Postautor: wojtek » 09 mar 2015, 10:18

Wiesz co Popisz sobie sam do siebie. Przeczytaj to i się Zastanów, co Napisałeś. Zniechęcasz ludzi do działań. Nie pomagasz SPBP, tylko Działasz Na szkodę. Kolejny raz udowdnimy że się da. A Ty wyciągniesz swoje wnioski i pewnie znów Kogoś obrazisz, tak jak to miało miejsce wielokrotnie. Przypomnij sobie jak Kasowałeś obraźliwe posty....

Miłego dnia

A za to przepraszam akurat Wszystkich, bo w ogóle nie pamiętam cobym to pisał (jeśli faktycznie? :/ ).
Wczoraj troszkę poimprezowałem i już musiało być ostro.
Przepraszam Wszystkich urażonych.

Ciebie Krzysiek osobno i specjalnie przepraszam.

Oczywiście ZACHĘCAM WSZYSTKICH !
Sam również pozbieram śmieci i pomogę.

A Ty wyciągniesz swoje wnioski i pewnie znów Kogoś obrazisz, tak jak to miało miejsce wielokrotnie.

No wiem Krzysiek, że się naraziłem Tobie i Grześkowi informacją o rozliczeniu i teraz skupiasz na mnie negatywną uwagę całą, ale ja ciebie tam nie obraziłem! nikogo nie obraziłem! Tylko prosiłem o wyjaśnienia.

Bardzo przepraszam jeszcze raz za ten mój poprzedni wpis. Alkohol jest niezdrowy!

Awatar użytkownika
bezi

Postautor: bezi » 09 mar 2015, 10:34

wojtek pisze:
A za to przepraszam akurat Wszystkich, bo w ogóle nie pamiętam cobym to pisał (jeśli faktycznie? :/ ).
Wczoraj troszkę poimprezowałem i już musiało być ostro.
Przepraszam Wszystkich urażonych.

Ciebie Krzysiek osobno i specjalnie przepraszam.

Oczywiście ZACHĘCAM WSZYSTKICH !
Sam również pozbieram śmieci i pomogę.

Bardzo przepraszam jeszcze raz za ten mój poprzedni wpis. Alkohol jest niezdrowy!

W takim razie zrób pauze z wódeczką, i się spotkamy na sprzątaniu, a jeśli nie chcesz pomóc to chociaż nie przeszkadzaj innym gdy chcą działać.

wojtek

Postautor: wojtek » 09 mar 2015, 10:36

Bezi :) oczywiście że pomogę - przeca napisałem.

Każdemu się zdarzyło napisać coś po pijaku kiedyś prawda?
Mnie wczoraj.
Sorki ;)

ariel84

Postautor: ariel84 » 09 mar 2015, 10:41

Oczywiście pomogę :)

mrówka

Postautor: mrówka » 11 mar 2015, 15:33

Chętnie pomogę tylko ustalmy konkretną datę z chociaż tygodniowym wyprzedzeniem.

Awatar użytkownika
jaro
Kontaktowanie:

Postautor: jaro » 11 mar 2015, 20:03

Widzę że są chętni. To dobrze.
24 lub 25 marca dojdzie do spotkania wizji lokalnej na górnej BP. Godziny przedpołudniowe. Trzeba pojeździć pokazać Tarnówkę w Bydlinie, Cieślinie, Golczowicach. Pokazać nowemu Wójtowi gminy klucze skalę problemów związanych z grodzeniem i kolektorami na tej pięknej i urokliwej rzece.
Przy okazji umówić i zaplanować wspólne sprzątanie odcinka. Doprecyzuje jeszcze godzinę i miejsce spotkania. Wsparciem będzie również prezes Zielonego Ringu Włodek Wieczorek
W takim razie fajnie i czekam.
Pozdrawiam Krzysiek

Wróć do „Ogólnodostępne”