licencja na lowisko muchowe Leśny Dwór 2

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
pitfish

Re: licencja na lowisko muchowe Leśny Dwór 2

Postautor: pitfish » 28 sty 2016, 10:04

grzegorz pientek pietka pisze:Tak, to fly fishing zone

Kolega @januu jak widać dostał odpowiedź od Grzesia na swoje pytania. Bo przecież "jak wszyscy wiecie" to i kolega @januu wszystko wie. Po co się głupio pyta. Grześ nie jest głupi, to nie będzie głupio odpowiadał na głupie pytania. Bądźcie jak Grześ.

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 28 sty 2016, 11:22

pitfish pisze:
grzegorz pientek pietka pisze:Tak, to fly fishing zone

Kolega @januu jak widać dostał odpowiedź od Grzesia na swoje pytania. Bo przecież "jak wszyscy wiecie" to i kolega @januu wszystko wie. Po co się głupio pyta. Grześ nie jest głupi, to nie będzie głupio odpowiadał na głupie pytania. Bądźcie jak Grześ.

Teraz już Piotruś w uzupełnieniu śmiało pewnie odpowiesz koledze @januu na pozostałą część pytania.

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 28 sty 2016, 13:11

Owszem, kolega @januu, jeśli jeszcze będzie miał ochotę po Twoim impertynenckim spuszczeniu go po brzytwie wejść na forum, znajdzie informację ode mnie w PW.

Obcy

Postautor: Obcy » 28 sty 2016, 13:34

Cześć wszystkim,

Jako, że w związku ze zmiana miejsca zamieszkania pobrałem niedawno swoją kartotekę, to jestem w trakcie poszukiwania nowego koła.
Tak się składa, że w tym roku będę realizował projekt w Bukownie, to będę miał okazję połowić na okolicznych wodach.
Leśny Dwór wydaje się być bardzo ciekawy i chciałbym się dowiedzieć, czy są jeszcze dostępne licencje.

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 01 lut 2016, 17:09

@obcy - zajrzyj na priv. Mam nadzieję, że cokolwiek mogłem pomóc.

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 27 lut 2016, 13:14

Poniżej licencja i regulamin.
Koszt 200 zł. W ramach licencji można zabrać 5 pstrągów powyżej 35cm. Moja licencja to nr 5. A więc powinno zostać jeszcze około 20. Chyba, że licencje specjalne (bezpłatne) tez się w to wliczają, wtedy zostało może z 10.

Jeśli podaję coś źle to poproszę o sprostowanie.
licencja.jpg

regulamin.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Ogólnodostępne”