MEW na Maczkach

Forum na temat Białej Przemszy: przyroda, wędkarstwo, ryby, Stowarzyszenie Przyjaciół Białej Przemszy. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
drazewski

MEW na Maczkach

Postautor: drazewski » 11 gru 2009, 13:46

[url=http://www.silesia-region.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=3637&id_menu=
]MEW na Maczkach[/url]

zapraszam do dyskusji tutaj,
pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

O:MEW na Maczkach

Postautor: grzegorz pientek pietka » 12 gru 2009, 17:40

[b]jakubnocon napisał:[/b]
[quote]Oni zamiast stawiać tam MEW to powinni zrobić porządną(!!!) przepławkę(chyba że tam jest, raz tam byłem dość dano temu i nie zwróciłem na to uwagi). Jak tak dalej pójdzie, to w Polsce nie będzie ani jednej drożnej rzeki![/quote]
A może właśnie dlatego że jest tam próg i nikt go w ramach wolontariatu nie rozbierze... więc może przy okazji powstaje MEWa i dlatego jest szanasa na przepławkę, na kanał tarłowy, na... itd, itp...
emocje i schematyczne myślenie nam nie sprzyja, co nie znaczy że nie trzeba być czujnym w temacie... dobrze by by było konkretnie... bo konkretnie w ramach protestu przeciw MEWom ze SPBP nie potrafiła się zorganizować ani jedna osoba...
konkrety a nie bicie piany :D
no dobra, napisałem... jak adwokat diabła ;)

Awatar użytkownika
grzegorz pientek pietka

Postautor: grzegorz pientek pietka » 12 gru 2009, 17:51

[b]Grzegorz pientek Piętka napisał:[/b]
[quote][b]jakubnocon napisał:[/b]
[quote]Oni zamiast stawiać tam MEW to powinni zrobić porządną(!!!) przepławkę(chyba że tam jest, raz tam byłem dość dano temu i nie zwróciłem na to uwagi). Jak tak dalej pójdzie, to w Polsce nie będzie ani jednej drożnej rzeki![/quote]
A może właśnie dlatego że jest tam próg i nikt go w ramach wolontariatu nie rozbierze... więc może przy okazji powstaje MEWa i dlatego jest szanasa na przepławkę, na kanał tarłowy, na... itd, itp...
emocje i schematyczne myślenie nam nie sprzyja, co nie znaczy że nie trzeba być czujnym w temacie... dobrze by by było konkretnie... bo konkretnie w ramach protestu przeciw MEWom ze SPBP nie potrafiła się zorganizować ani jedna osoba...
konkrety a nie bicie piany :D
no dobra, napisałem... jak adwokat diabła ;)[/quote]

tam gdzieś pisze i pojawia się takie hasło - Śląskie pozytywna energia :), i wielu może z tego zrobić pożytek, my również...

k.massa

Postautor: k.massa » 13 gru 2009, 14:45

Powinniśmy już dziś wystosowac pismo do GPW z kopią do RZGW , Wojewody Śląskiego,Urzędu Marszałkowskiego i Ździcha Kowalskiego na temat KONIECZNOŚCI zaprojektowania - ujęcia w planach takowej przepławki. Na wszelaki wypadek jakby się komuś zapomniało.
Protesty sensu nie mają nic nie dadzą, tak jak już się wcześniej wypowiedziałem w tym temacie ;

1) Za grubymi nicmi jest to szyte
2) Nie jest to narodowy park krajobrazowy
3) W grę wchodzi pseudo interes społeczny nie prywatny jak to ma miejsce w przypadku budowy MEW na Dunajcu

pozdrawiam

km

Awatar użytkownika
pitfish

Postautor: pitfish » 14 gru 2009, 14:58

Max lub mcc - jak wolisz.

Nie ma sensu się unosić i mówić, że ktoś coś powiedział co jest żałosne itp. Nie jesteśmy stowarzyszeniem Profesjonalistów, a raczej zapaleńców, którzy w pewnych tematach orientują się bardziej w innych mniej. Zawsze jednak towarzyszą większe lub mniejsze emocje ;) Natomiast zawsze bardzo chętnie wysłuchamy konkretnych profesjonalnych opinii, z których można skorzystać w naszych działaniach. Dlatego zapraszam do konkretnej dyskusji, a najlepiej by było gdybyś pojawił się na spotkaniu Stowarzyszenia 19 grudnia w slai TKKF Sławków przy ul. Michałów.

Do zobaczenia

Edytowany przez: pitfish, w: 2009/12/14 15:59

k.massa

Postautor: k.massa » 18 gru 2009, 22:16

Kubuś nie przejmuj się jakiś kolo którego nie znamy i pewnie nie poznamy pisze nam że jesteśmy ŻAŁOŚNI -----> nie źle się mam kolega Max zaprezentował, swoją drogą ciekawe skąd tacy mądrzy ludzie się wśród nas biorą mając dostęp do forum ???

pozdrawiam

krzysiek massalski

Wróć do „Ogólnodostępne”