Luty w połowach wędkarzy

Aplikacja TwojeRybyBP została w tym roku udostępniona dla wszystkich wędkujących w dorzeczu Białej Przemszy. Dzięki niej każdy wędkarz może zapisywać swoje połowy (złowione ryby ale także połowy nie zakończone złowioną rybą).

Na początku chcielibyśmy podziękować wędkarzom za taki pozytywny odbiór aplikacji i dużą aktywność w zgłaszaniu połowów. W ciągu pierwszego miesiąca mieliśmy aż 50 zarejestrowanych wędkarzy, z czego 26 zgłosiło jakikolwiek połów ( w sumie 77 ). Jest to fantastyczna liczba, która z pewnością przerosła nasze oczekiwania. Jeszcze raz dzięki.

Co do rezultatów wędkarskich to niestety nie są one najlepsze i potwierdzają nie za dobrą kondycję naszych wód. W lutym zgłoszono zaledwie 10 złowionych pstrągów. Połowa z tej liczby to ryby złowione na odcinku No Kill (gdzie zresztą jest też największa presja wędkarska, bo prawie 50 połowów odbyło się właśnie tam), a pozostałe 5 ryb złowiono na innych odcinkach. Nie złowiono ryb innych niż pstrągi. Bardzo ciekawi nas jak sytuacja będzie zmieniać się w najbliższych miesiącach. Czy presja spadnie? Czy ryby będą brać lepiej i czy pojawią się w rejestrze inne gatunki ryb?

Od dnia dzisiejszego użytkownicy aplikacji mają dostęp do informacji na temat wszystkich zarejestrowanych ryb. W menu bocznym pojawiła się nowa zakładka „Złowione ryby” gdzie znajduje się lista zapisanych ryb. Na tę chwilę nie ma dostępnego podglądu do szczegółów (w tym do zdjęć ryb). Będziemy jednak nad tym pracować. Oczywiście w dalszym ciągu zdjęcia będą mogły mieć charakter prywatny, tak jak jest to zapisane w regulaminie, tak więc, aby w przyszłości móc udostępnić zdjęcie innym użytkownikom, należy zaakceptować zgodę po dodaniu każdego zdjęcia.

aplikacja złowione ryby

 

Dostajemy od Was, użytkowników, sporo sugestii a także czasami informacji o błędach w działaniu. Jeśli chodzi o rady i sugestie to …mamy już ich długą listę. Pewnie wystarczy na długo, aby mieć co zmieniać i poprawiać. W miarę skromnych możliwości będziemy je powoli realizować. Co do błędów w działaniu to cóż, staramy się je znajdować i eliminować. Prosimy jednak o wyrozumiałość w tej kwestii, nie wszystkie problemy jesteśmy w stanie zdiagnozować.

Jeszcze raz dziękujemy za korzystanie z naszego rejestru połowu ryb.

 

Udostępnij