Wędkujesz na Białej Przemszy? Weź udział w konkursie!

W tym sezonie zaproponowaliśmy wędkarzom łowiącym na Białej Przemszy i dopływach skorzystanie z aplikacji do rejestracji połowów ryb. Dzięki aplikacji każdy z wędkujących ma możliwość przekonać się jakie ryby i gdzie się łowi, jakie odcinki rzeki są bardziej a inne mniej popularne, a od niedawna także, poinformować innych o stanie wody czy przekazać inną, dowolną informację.

Aktualne dane

W naszej aplikacji zarejestrowało się już ponad 70 osób, a regularnie używa jej mniej więcej połowa. Zarejestrowano już 266 złowionych ryb z czego ponad 90% to pstrągi potokowe. Pozostałe zarejestrowane gatunki ryb to: lipień, pstrąg tęczowy, kleń, okoń oraz karaś. Ponad połowa połowów została zarejestrowana na odcinku No Kill. Świadczy to ogromnej popularności tego odcinka. Nie ma się jednak czemu dziwić ponieważ także ilość i wielkość łowionych ryb jest tam większa niż na innych odcinkach.

Zapisy w aplikacji pokazują też że pewne odcinki rzeki są zdecydowanie mniej popularne. Bardzo mało zarejestrowano połowów na odcinku i dopływach powyżej No Killa, a także na Kanale Szczakowskim.

W ostatnich tygodniach ilość zgłaszanych połowów zdecydowania zmalała. Jest to jak najbardziej spodziewane. Wielu wędkarzy w tym okresie czasu przenosi się na inne łowiska, gdy tym czasem nad naszymi wodami łowi się coraz trudniej (roślinność, komary).

Weź udział w konkursie

Chcemy jednak zachęcić wszystkich tych, którzy chociaż wędkują na naszych wodach to jeszcze nie zapisali żadnego połowu w aplikacji. W związku z tym proponujemy konkurs.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które w okresie od lutego roku do 31 sierpnia 2019 roku dokonają chociaż jednego zapisu w rejestrze, ale koniecznie wraz ze zdjęciem, na którym będzie widać złowioną rybę lub rzekę (w taki sposób, aby było widać iż jest to Biała Przemsza bądź któryś z dopływów). Wśród tych osób zostanie wylosowanych trzech zwycięzców. Każdy z nich otrzyma od nas zestaw 3 pamiątkowych woblerów z logiem SPBP (jak na zdjęciach poniżej). Losowanie nagród odbędzie się w pierwszej połowie września tego roku. 

Wkrótce na tej stronie pojawi się szczegółowy regulamin konkursu.

Przypominamy również że te woblery ze zdjęć poniżej w dalszym ciągu możecie licytować na naszej aukcji. Pieniądze ze sprzedaży woblerów przeznaczymy na zakup narybku lipienia.

Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •